Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Arijen Thomasz Duijckelturff / Buijertge (± 1570-< 1628)

Persoonlijke gegevens Arijen Thomasz Duijckelturff / Buijertge 

  • Hij werd gedoopt rond 1570.
  • (kinderen) .
    Arijen koopt als Adriaen Tomasz. te Nieuwerkerk op 8 juni 1620 een huis meterf aan de Waal in Vlaardingen (RAV 96-155), op 4 juli 1625 wordt ten huize van Arien Tomasz Duijckelturff voor notaris Van der Piet een akte verleden (NAV 5-45); hij is op 18 april 1626 als 'Arij Thomasz Duijckelturff, waard alhier aanwezig wanneer Willem Jans Bredervliet in Vlaardingen testeert voor notaris Dwinglo (NAV 2-1); het passeren vaneen andere akte voor notaris Van der Piet op 28 april 1627 gebeurtwederom 'ten huize van Arien Thomasz., waard (NAV 4-87); beide laatste akten tekent hij met een fraai handmerk; hij moet vóór 20 februari 1628 zijn overleden als zijn weduwe huis en erf 'De Guldewagen' huurt (NAV4-95)
  • Hij is overleden voor 20 februari 1628.
  • Een kind van Thomas Duickelturff

Gezin van Arijen Thomasz Duijckelturff / Buijertge

Hij is getrouwd met Aefge Gijsen Duijckel.

Zij zijn getrouwd op 8 februari 1614 te Gouda, ZH, NL.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arijen Thomasz Duijckelturff / Buijertge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arijen Thomasz Duijckelturff / Buijertge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arijen Thomasz Duijckelturff

Arijen Thomasz Duijckelturff
± 1570-< 1628

1614

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1614: Bron: Wikipedia
    • 5 april » In Virginia trouwt Pocahontas met de Engelse kolonist John Rolfe.
    • 23 augustus » De Groningse universiteit wordt opgericht.
    • 11 oktober » Adriaen Block en 12 andere Amsterdamse kooplieden verzoeken de Staten Generaal om exclusieve handelsrechten in de kolonie Nieuw-Nederland.
    • 6 november » Gerard Reynst volgt Pieter Both op als Gouverneur-Generaal van Nederlands-Indië.

Over de familienaam Duijckelturff


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I108378.php : benaderd 14 januari 2026), "Arijen Thomasz Duijckelturff / Buijertge (± 1570-< 1628)".