Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Antonie voor den Dag (± 1865-????)

Persoonlijke gegevens Antonie voor den Dag 

Bron 1
  • Hij is geboren rond 1865.

Gezin van Antonie voor den Dag

Hij is getrouwd met Anneke van Andel.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonie voor den Dag?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonie voor den Dag

Antonie voor den Dag
± 1865-????


Anneke van Andel
± 1865-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Woudrichem 1924 hw4

Over de familienaam Voor den Dag


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I108055.php : benaderd 23 januari 2026), "Antonie voor den Dag (± 1865-????)".