Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Beatrix van der Sluijs . (± 1275-????)

Persoonlijke gegevens Beatrix van der Sluijs . 

  • Ze werd gedoopt rond 1275.

Gezin van Beatrix van der Sluijs .

Zij is getrouwd met Jan II van der Dussen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Elisabeth van der Dussen  ± 1305-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Beatrix van der Sluijs .?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Beatrix van der Sluijs

Beatrix van der Sluijs
± 1275-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Sluijs


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I10694.php : benaderd 12 januari 2026), "Beatrix van der Sluijs . (± 1275-????)".