Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Neeltje Kloos (1916-1981)

Persoonlijke gegevens Neeltje Kloos 


Gezin van Neeltje Kloos

Zij is getrouwd met Gijsbert Ouwehand.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 3 dochters.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Kloos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Kloos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Kloos

Jan Kloos
1856-1927
Pieter Guijt
1864-1939
Antje Kuijt
1864-1891
Maarten Kloos
1888-1974

Neeltje Kloos
1916-1981



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 november 1916 lag tussen 9,6 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
  • De temperatuur op 2 september 1981 lag tussen 8,4 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (85%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De Nederlandse hockeyploeg wint in Karachi voor de eerste keer de Champions Trophy.
    • 12 augustus » IBM lanceert een nieuw kantoor- en consumentenproduct: de PC.
    • 2 oktober » De film Healthy gebruikt als eerste computerfiguranten.
    • 14 oktober » Het Nederlands voetbalelftal houdt de hoop op de deelname aan het WK voetbal 1982 levend door België in Rotterdam met 3-0 te verslaan. Ruud Geels (20ste) en Frans Thijssen (14de) spelen hun laatste interland voor Oranje.
    • 8 november » In België zijn er provincieraadsverkiezingen.
    • 19 december » Medische primeur in België: een zes maanden oude Zaïrese Siamese tweeling wordt van elkaar gescheiden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kloos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kloos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kloos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kloos (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I106481.php : benaderd 12 maart 2026), "Neeltje Kloos (1916-1981)".