Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Maartje Jacobs van Duijn (1772-????)

Persoonlijke gegevens Maartje Jacobs van Duijn 

  • Ze werd gedoopt in het jaar 1772.

Gezin van Maartje Jacobs van Duijn

Zij is getrouwd met Dirk Willems de Vreugd.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Willem Dirks de Vreugd  1804-1866 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maartje Jacobs van Duijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maartje Jacobs van Duijn

Maartje Jacobs van Duijn
1772-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Duijn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I106353.php : benaderd 24 januari 2026), "Maartje Jacobs van Duijn (1772-????)".