De temperatuur op 28 maart 1944 lag tussen -1,6 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
21 april » Vrouwen in Frankrijk krijgen stemrecht.
6 juni » Tweede Wereldoorlog: D-Day in Normandië.
7 augustus » De Amerikaanse computertechnicus Howard Aiken presenteert op de Harvard-universiteit de eerste programmeerbare rekenmachine, de Harvard Mark I.
8 september » Lancering van de eerste V2-raket vanuit Nederland richting Londen; doel wordt getroffen.
3 november » Vlissingen wordt bevrijd tijdens de Tweede Wereldoorlog.
24 november » De Verenigde Staten voeren hun eerste bombardement op Tokio uit.
Dag van overlijden 26 maart 2010
De temperatuur op 26 maart 2010 lag tussen 7,9 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
27 januari » Eerste winnaar van de Turing Nationale Gedichtenwedstrijd wordt bekendgemaakt. Het is de Leidse muziekdocent, componist en schrijver Gerwin van der Werf met zijn gedicht Misbruik.
23 juli » Nabij het Zwitserse Fiesch vindt een treinongeluk plaats.
27 juli » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Star Tours gesloten, waarna het afgebroken wordt.
4 augustus » Roemenië heeft voldoende economische hervormingen doorgevoerd om in aanmerking te komen voor een nieuw deel van de noodleningen van het Internationaal Monetair Fonds en de Europese Unie.
31 oktober » Het Somalische parlement stemt met grote meerderheid in met de benoeming van Mohamed Abdullahi Mohamed tot nieuwe premier.
12 december » De Amsterdamse burgemeester Eberhard van der Laan maakt bekend dat op kinderdagverblijven Het Hofnarretje en Jenno's Knuffelparadijs vele kinderen het slachtoffer zijn geworden van seksueel misbruik.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I105430.php : benaderd 14 januari 2026), "Arie de Vreugd (1944-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.