Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Geertje Jannetje de Jong (1936-2017)

Persoonlijke gegevens Geertje Jannetje de Jong 


Gezin van Geertje Jannetje de Jong

Zij is getrouwd met Pieter Schaap.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Arie Buisert Schaap  1961-1965

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 6.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Jannetje de Jong?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Jannetje de Jong

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Jannetje de Jong

Arie de Jong
1891-1979
Jannetje Hoek
1892-1919
Arie van Dijk
1877-1958
Geertje Nijgh
1882-1918

Geertje Jannetje de Jong
1936-2017


Pieter Schaap
1932-1997


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 oktober 1936 lag tussen 3,5 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 13,9 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
    • 16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
    • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
    • 14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
    • 31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
    • 11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
  • De temperatuur op 6 maart 2017 lag tussen 3,2 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (38%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 30 juni » Weervrouw Helga van Leur presenteert haar laatste weerbericht bij RTL 4 na 20 jaar trouwe dienst.
    • 16 juli » Bauke Mollema wint etappe 15 van de Tour de France.
    • 20 juli » Uit protest tegen het regime van president Nicolás Maduro begint een landelijke staking in Venezuela.
    • 25 september » Bierproducent Jupiler stopt na twaalf seizoenen als naamgever en hoofdsponsor van de eerste divisie.
    • 30 september » Bij twee schietpartijen in Kaapstad vallen zeker elf doden.
    • 7 november » Voormalig topatleet Frankie Fredericks, die in Frankrijk is aangeklaagd voor zijn rol in een omkopingszaak rond de toewijzing van de Olympische Zomerspelen 2016 aan Rio de Janeiro, wordt geschorst als lid van het Internationaal Olympisch Comité (IOC).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Jong

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jong.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jong.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jong (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I104900.php : benaderd 5 februari 2026), "Geertje Jannetje de Jong (1936-2017)".