Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Dirkje Imthorn (1927-2011)

Persoonlijke gegevens Dirkje Imthorn 


Gezin van Dirkje Imthorn

Zij is getrouwd met Nicolaas Cornelis Onderwater.

Zij zijn getrouwd.

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 3.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje Imthorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje Imthorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje Imthorn

Jacob Imthorn
1852-1933
Jacob Imthorn
1900-1976

Dirkje Imthorn
1927-2011



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 december 1927 lag tussen 0,6 °C en 2,3 °C en was gemiddeld 1,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
  • De temperatuur op 30 januari 2011 lag tussen -5,3 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -1,4 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Schaatsster Ireen Wüst is voor de tweede keer wereldkampioen allround geworden in Calgary.
    • 8 mei » FC Twente wint voor de derde maal in de geschiedenis de KNVB beker. Het wint de finale van het toernooi met 3-2 van titelverdediger Ajax.
    • 9 mei » Voetballer Marc Höcher van Helmond Sport wint de Gouden Stier als beste speler in de Nederlandse Jupiler League in het seizoen 2010/11.
    • 25 juli » Een spandoek met de tekst 'Mladic vrij!' kost de Roemeense voetbalbond 15.000 euro. Supporters hadden het spandoek opgehangen tijdens de EK-kwalificatiewedstrijd Roemenië-Bosnië op 3 juni.
    • 27 juli » Zuid-Soedan wordt lid van de Afrikaanse Unie.
    • 15 oktober » Het Nederlands honkbalteam behaalt voor de eerste keer in de geschiedenis de wereldtitel door Cuba met 2-1 te verslaan in Panama-Stad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Hans Beck (79), Duits uitvinder van Playmobil
  • 2009 » Lino Aldani (82), Italiaans sciencefictionschrijver
  • 2009 » Mike Francis (47), Italiaans singer-songwriter
  • 2010 » Tan Eng Yoon (82), Singaporees atleet
  • 2011 » John Barry (77), Engels componist
  • 2012 » Doeschka Meijsing (64), Nederlands schrijfster

Over de familienaam Imthorn

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Imthorn.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Imthorn.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Imthorn (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I103801.php : benaderd 9 januari 2026), "Dirkje Imthorn (1927-2011)".