De temperatuur op 29 juni 1944 lag tussen 12,4 °C en 23,8 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
18 mei » De Nederlandse torpedoboot Arend zinkt na op een mijn te zijn gelopen.
5 augustus » Tussen Hoogeveen en Beilen wordt een trein beschoten door Amerikaanse vliegtuigen. Er komen 43 mensen om, ongeveer 160 raken gewond.
11 september » Bij een RAF-bombardement op Darmstadt komen zo'n 11.500 mensen om.
21 september » De Poolse 1e Onafhankelijke Parachutistenbrigade landt bij Driel in het kader van Operatie Market Garden.
24 september » Bevrijding Deurne en verwoesting van het Groot Kasteel aldaar.
28 september » Duitse troepen verslaan de Britse parachutisten in de Slag om Arnhem.
Dag van overlijden 18 december 2006
De temperatuur op 18 december 2006 lag tussen -1,7 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (81%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
10 mei » Finale UEFA Cup werd gehouden in het Nederlandse Philips Stadion van PSV. Sevilla FC won met 0-4 van Middlesbrough FC.
23 juli » Floyd Landis wint de 93ste editie van de Ronde van Frankrijk. Echter, later wordt hij uit de uitslag geschrapt wegens een positieve dopingtest, en wordt Óscar Pereiro uitgeroepen tot winnaar.
28 september » Opening van Internationale Luchthaven Suvarnabhumi in Bangkok, Thailand.
8 november » Drukkerij PCM Uitgevers in Amsterdam wordt even na middernacht beschoten met een mortier.
8 november » Windows Vista bereikt de release to manufacture status.
21 november » Volkswagen concentreert de gehele productie van de Golf in Duitsland waardoor 3500 à 4000 arbeiders in het Belgische Vorst zullen worden ontslagen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I103111.php : benaderd 28 februari 2026), "Leendert Verloop (1944-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.