Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Frederik Laging (1883-1918)

Persoonlijke gegevens Frederik Laging 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1883.
  • Hij is overleden in het jaar 1918, hij was toen 35 jaar oud.

Gezin van Frederik Laging

Hij is getrouwd met Koosje de Weij.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1913, hij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Laging?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Rotterdam 1919 hw t54v

Over de familienaam Laging

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Laging.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Laging.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Laging (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I102837.php : benaderd 13 januari 2026), "Frederik Laging (1883-1918)".