Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Alida Geertje Breeveld (± 1903-)

Persoonlijke gegevens Alida Geertje Breeveld 

Bron 1
  • Zij is geboren rond 1903.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 oktober 2024.

Gezin van Alida Geertje Breeveld

Zij is getrouwd met Floris Jacobus Wassenaar.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1937 te Noordwijk, ZH, NL.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Geertje Breeveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Breeveld

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Breeveld.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Breeveld.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Breeveld (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I102764.php : benaderd 24 februari 2026), "Alida Geertje Breeveld (± 1903-)".