Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jannetje Haasnoot (1933-2016)

Persoonlijke gegevens Jannetje Haasnoot 


Gezin van Jannetje Haasnoot

Zij is getrouwd met Huig Ouwehand.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Catharina Ouwehand  1961-2014

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 3.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Haasnoot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje Haasnoot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Haasnoot

Teunis Guijt
1873-????

Jannetje Haasnoot
1933-2016


Huig Ouwehand
1927-1978


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 juli 1933 lag tussen 11,5 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
    • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
    • 14 augustus » Emilio Comici en de gebroeders Dimai beklimmen als eerste de onmogelijk geachte noordwand van de Cima Grande (Drei Zinnen).
    • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
    • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
  • De temperatuur op 12 september 2016 lag tussen 15,0 °C en 28,1 °C en was gemiddeld 20,9 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (89%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Vliegveld Zaventem bij Brussel en een metrostel bij metrostation Maalbeek worden getroffen door bomaanslagen, gepleegd door zelfmoordterroristen. IS claimt de aanslagen.
    • 1 juni » Bij de ontploffing van een autobom bij een hotel in de Somalische hoofdstad Mogadishu komen minstens twintig mensen om het leven, onder wie twee parlementsleden.
    • 14 juli » In Nice rijdt een vrachtwagen in op publiek dat het vuurwerk naar aanleiding van de Franse nationale feestdag heeft bekeken. Er vallen 86 doden. Het blijkt om een aanslag te gaan, die enkele dagen later door Islamitische Staat wordt opgeëist.
    • 19 augustus » Jelle van Gorkom wint de zilveren medaille op het onderdeel BMX op de Olympische Spelen van Rio de Janeiro.
    • 26 augustus » De autoriteiten in Bolivia stellen drie leiders van de mijnwerkersvakbond in staat van beschuldiging voor de gewelddadige dood van de onderminister van Binnenlandse Zaken een dag eerder.
    • 27 december » President Klaus Iohannis wijst de kandidatuur af van de 52-jarige econome Sevil Shhaideh, die bijna de eerste moslima-premier van Europa was geweest.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Haasnoot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Haasnoot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Haasnoot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Haasnoot (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I101050.php : benaderd 21 februari 2026), "Jannetje Haasnoot (1933-2016)".