Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Christiaan van der Meel (1862-????)

Persoonlijke gegevens Christiaan van der Meel 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1862.

Gezin van Christiaan van der Meel

Hij is getrouwd met Geertrui Gressie.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Maria van der Meel  1904-1980 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan van der Meel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan van der Meel

Christiaan van der Meel
1862-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van der Meel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I100557.php : benaderd 17 januari 2026), "Christiaan van der Meel (1862-????)".