Stamboom Van Rumpt » Johana Jacobsdr de Neef

Persoonlijke gegevens Johana Jacobsdr de Neef 


    Gezin van Johana Jacobsdr de Neef

    Zij is getrouwd met Dirk Bouwensz Schouwenaar.

    Zij zijn getrouwd op 27 januari 1726 te fijnaart en heijningen (noord brabant).Bron 1


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johana Jacobsdr de Neef?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Johana Jacobsdr de Neef

    Johana Jacobsdr de Neef

    1726

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam De Neef

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Neef.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Neef.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Neef (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I99567.php : benaderd 11 januari 2026), "Johana Jacobsdr de Neef".