Stamboom Van Rumpt » Helena Jacoba Moeliker (1916-1996)

Persoonlijke gegevens Helena Jacoba Moeliker 


Gezin van Helena Jacoba Moeliker

Zij is getrouwd met Jan Deurloo.

Zij zijn getrouwd op 4 september 1945 te tholen (zeeland), zij was toen 28 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Jacoba Moeliker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Jacoba Moeliker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Jacoba Moeliker

Johanna Geluk
1839-1914

Helena Jacoba Moeliker
1916-1996

1945

Jan Deurloo
1917-1986


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 november 1916 lag tussen 3,7 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
  • De temperatuur op 4 september 1945 lag tussen 12,4 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 6,9 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Begin van de Slag om Manilla, die tot 3 maart zal duren en waarin 12.000 Japanse soldaten sneuvelen. Een groot aantal Filipijnse burgers komt om.
    • 15 februari » Operatie Sonnenwende gaat van start. Hierdoor werd de Slag om Berlijn slechts enkele maanden uitgesteld.
    • 6 april » Koningsbergen valt in Russische handen en wordt Kaliningrad.
    • 16 april » Tweede Wereldoorlog: Bevrijding van Groningen.
    • 29 april » Adolf Hitler trouwt met Eva Braun.
    • 3 juli » IJVV IJsselmuiden wordt gesticht.
  • De temperatuur op 1 mei 1996 lag tussen 6,0 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De Nederlandse schaatsster Christine Aaftink verbetert in Calgary haar eigen Nederlands record op de 500 meter (40,24 seconden) met een tijd van 40,14 seconden.
    • 15 maart » De Nederlandse vliegtuigbouwer Fokker wordt failliet verklaard.
    • 24 maart » Na afloop van de voetbalklassieker Ajax-Feyenoord vinden ernstige ongeregeldheden plaats, waarbij 21 gewonden vallen en 20 arrestaties worden verricht.
    • 6 augustus » Ramones geven hun laatste optreden in Los Angeles.
    • 1 september » In Tokyo Disneyland wordt de attractie Captain EO gesloten.
    • 13 december » Kofi Annan wordt gekozen als secretaris-generaal van de Verenigde Naties.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1914 » Hedy Lamarr, Oostenrijks-Amerikaans actrice en uitvindster († 2000)
  • 1914 » Thomas Berry, Amerikaans theoloog en cultuurhistoricus († 2009)
  • 1915 » Hanka Bielicka, Pools zangeres en actrice († 2007)
  • 1915 » Johan Mittertreiner, Nederlands balletdanser († 2009)
  • 1918 » Manuel Castro Ruiz, Mexicaans aartsbisschop († 2008)
  • 1918 » Spiro Agnew, Amerikaans politicus († 1996)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Moeliker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Moeliker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Moeliker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Moeliker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I94419.php : benaderd 9 maart 2026), "Helena Jacoba Moeliker (1916-1996)".