Stamboom Van Rumpt » Zoetje van der Mast

Persoonlijke gegevens Zoetje van der Mast 


    Gezin van Zoetje van der Mast

    Zij is getrouwd met Leendert Hokken.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Willempje Hokken  1878-1919 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Zoetje van der Mast?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Zoetje van der Mast

    Zoetje van der Mast



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van der Mast


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I91070.php : benaderd 20 januari 2026), "Zoetje van der Mast".