Stamboom Van Rumpt » Cornelia van Malsen

Persoonlijke gegevens Cornelia van Malsen 


    Gezin van Cornelia van Malsen

    Zij is getrouwd met Jan van Nieuwaal.

    Toestemming voor het huwelijk is 7 november 1739 verkregen te geldermalsen (gelderland).Bron 1


    Kind(eren):

    1. Gijsbert van Nieuwaal  1741-1821 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van Malsen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van Malsen

    Cornelia van Malsen



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Over de familienaam Van Malsen


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I90202.php : benaderd 4 januari 2026), "Cornelia van Malsen".