Stamboom Van Rumpt » Catharina van Londen

Persoonlijke gegevens Catharina van Londen 


    Gezin van Catharina van Londen

    Zij is getrouwd met Elbert Vermolem.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Elisabeth Vermolen  ± 1806-1846 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van Londen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van Londen

    Catharina van Londen


    Elisabeth Vermolen
    ± 1806-1846

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Londen


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I86407.php : benaderd 18 januari 2026), "Catharina van Londen".