Stamboom Van Rumpt » Anneke van der Linden

Persoonlijke gegevens Anneke van der Linden 


    Gezin van Anneke van der Linden

    Zij is getrouwd met Eginius Paerels.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Aart Paerels  ± 1775-1855 
    2. Elisabeth Parels  1788-1866 
    3. Dirkske Parels  1791-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anneke van der Linden?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Anneke van der Linden

    Anneke van der Linden


    Aart Paerels
    ± 1775-1855

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van der Linden


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I85157.php : benaderd 14 januari 2026), "Anneke van der Linden".