Stamboom Van Rumpt » Elisabeth Lakoert (????-1781)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Lakoert 


Gezin van Elisabeth Lakoert

Zij is getrouwd met Willem Koster.

Toestemming voor het huwelijk is 1 november 1743 verkregen te stad a/h haringvliet (goeree overflakkee).Bron 1

Zij zijn getrouwd op 1 december 1743 te stad a/h haringvliet (goeree overflakkee).Bron 1


Kind(eren):

  1. Magchiel Koster  1752-1795 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Lakoert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Lakoert

Elisabeth Lakoert
????-1781

1743

Willem Koster
????-1791


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 december 1743 lag rond de 9,0 °C. Er was 7 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west ten noorden. Typering van het weer: regen geheel betrokken. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1743: Bron: Wikipedia
    • 9 september » Paus Benedictus XIV creëert 25 nieuwe kardinalen, onder wie de bisschop van Freising en latere prins-bisschop van Luik Johan Theodoor van Beieren
  • De temperatuur op 3 oktober 1781 lag rond de 12,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noorden. Typering van het weer: half bewolkt geheel betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1781: Bron: Wikipedia
    • 6 januari » Op de Royal Square in Saint Helier op het Kanaaleiland Jersey verslaan de Engelsen de Fransen in de Slag om Jersey. Zowel de Britse aanvoerder majoor Peirson als de Franse aanvoerder baron De Rullecourt komen om het leven.
    • 13 maart » Astronoom William Herschel ontdekt de planeet Uranus.
    • 5 augustus » De Slag bij de Doggersbank, een zeeslag tussen Nederland en het Verenigd Koninkrijk tijdens de Vierde Engels-Nederlandse Oorlog. De slag eindigt feitelijk onbeslist.
    • 4 september » Los Angeles wordt gesticht.

Over de familienaam Lakoert

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lakoert.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lakoert.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lakoert (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I81198.php : benaderd 14 januari 2026), "Elisabeth Lakoert (????-1781)".