Stamboom Van Rumpt » Simon Cornelis Klootwijk

Persoonlijke gegevens Simon Cornelis Klootwijk 


    Gezin van Simon Cornelis Klootwijk

    Hij is getrouwd met Margje van der Burg.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Arie Jan Klootwijk  1888-1935

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Simon Cornelis Klootwijk?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Simon Cornelis Klootwijk

    Simon Cornelis Klootwijk



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Klootwijk


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I72383.php : benaderd 10 januari 2026), "Simon Cornelis Klootwijk".