Stamboom Van Rumpt » Dominicus van de Keemel

Persoonlijke gegevens Dominicus van de Keemel 


    Gezin van Dominicus van de Keemel

    Hij is getrouwd met Johanna Tierens.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Johanna van de Keemel  1757-1847 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dominicus van de Keemel?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Dominicus van de Keemel

    Dominicus van de Keemel



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van de Keemel


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I69315.php : benaderd 13 januari 2026), "Dominicus van de Keemel".