Stamboom Van Rumpt » Ariaantje Pietersdr van der Jacht

Persoonlijke gegevens Ariaantje Pietersdr van der Jacht 


    Gezin van Ariaantje Pietersdr van der Jacht

    Zij is getrouwd met Cornelis Pietersz Hoppel.

    Zij zijn getrouwd rond 1710.


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ariaantje Pietersdr van der Jacht?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Ariaantje Pietersdr van der Jacht

    Ariaantje Pietersdr van der Jacht

    ± 1710

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van der Jacht


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I64680.php : benaderd 11 januari 2026), "Ariaantje Pietersdr van der Jacht".