Stamboom Van Rumpt » Jacob van Bennekum

Persoonlijke gegevens Jacob van Bennekum 


    Gezin van Jacob van Bennekum

    Hij is getrouwd met Petronella Wiltschut.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Abraham van Bennekum  1813-1877 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob van Bennekum?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jacob van Bennekum

    Jacob van Bennekum



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Bennekum


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I6250.php : benaderd 31 januari 2026), "Jacob van Bennekum".