De temperatuur op 4 november 1936 lag tussen 7,7 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.
Dag van overlijden 28 oktober 2009
De temperatuur op 28 oktober 2009 lag tussen 8,6 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (71%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
29 januari » In de Rotterdamse metro wordt de strippenkaart vrijwel afgeschaft.
13 april » In Malmö wordt het Swedbank Stadion officieel in gebruik genomen met een wedstrijd tussen Malmö FF en Örgryte IS.
12 juni » Oprichting van de Australische voetbalclub Melbourne City FC.
21 oktober » Vanwege waterschaarste in Venezuela roept president Hugo Chávez zijn landgenoten op niet langer dan drie minuten onder de douche te staan en te zingen.
31 oktober » Een 16-jarig meisje raakt gewond bij de attractie Goliath in Walibi Holland, doordat een stalen buis van drie meter hoogte op haar viel.
17 november » De door Somalische piraten gekaapte Spaanse vissersboot Alakrana wordt na ruim zes weken vrijgelaten. Aan boord van de tonijnvisser zijn 36 opvarenden.
Dag van begraven 2 november 2009
De temperatuur op 2 november 2009 lag tussen 5,0 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (25%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 april » Albanië en Kroatië treden toe tot de NAVO.
9 mei » Zangeres Lisa Hordijk wint de talentenjacht X Factor.
27 mei » FC Barcelona wint de UEFA Champions League ten koste van Manchester United. Barcelona wint in Rome in het Stadio Olimpico met 2-0.
22 juli » In Cardiff, Wales wordt het Cardiff City Stadium officieel in gebruik genomen.
17 september » Nederland geeft twee miljoen euro extra voor voedselnoodhulp aan Ethiopië, Somalië en Kenia.
8 november » De Nederlandse politie houdt in het asielzoekerscentrum in Dronten een Somaliër aan. De 43-jarige man is volgens de Verenigde Staten betrokken geweest bij de ondersteuning van de internationale jihad.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I56790.php : benaderd 13 januari 2026), "Teunis van Helden (1936-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.