Stamboom Van Rumpt » Adrianus Abraham van Helden (1900-1900)

Persoonlijke gegevens Adrianus Abraham van Helden 


Gezin van Adrianus Abraham van Helden

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Abraham van Helden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Abraham van Helden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Abraham van Helden

Maria Lokers
1879-1959

Adrianus Abraham van Helden
1900-1900


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 september 1900 lag rond de 16,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
    • 15 april » In Parijs opent de Exposition Universelle, de grootste wereldtentoonstelling ooit in Europa, haar deuren. Vooral nieuwigheden zoals elektriciteit en film trekken veel belangstelling. De eerste Parijse metro is nog een blijvende herinnering aan deze grote tentoonstelling.
    • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
    • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
    • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
    • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
  • De temperatuur op 9 oktober 1900 lag rond de 23,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
    • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
    • 16 juli » Ray Ewry wint bij de Olympische Spelen in Parijs op één dag drie gouden medailles bij het springen uit stand. Dit zijn de eerste van in totaal tien medailles die hij bij verschillende Olympische Spelen zal winnen.
    • 19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
    • 9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
    • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1897 » Levinus van Looi, Nederlands journalist, oprichter van de VARA († 1977)
  • 1898 » Walter Bossier, bibliothecaris van de stadsbibliotheek van Brugge († 1977)
  • 1899 » Piet Meertens, Nederlands letterkundige, dialectoloog en volkskundige († 1985)
  • 1900 » Jacques Moeschal, Belgisch voetballer († 1956)
  • 1900 » Julien Green, Frans schrijver († 1998)
  • 1905 » Frits Lamp, Nederlands atleet († 1945)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Helden


De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I55018.php : benaderd 11 januari 2026), "Adrianus Abraham van Helden (1900-1900)".