Stamboom Van Rumpt » Jobje Hartogh (Hertog)

Persoonlijke gegevens Jobje Hartogh (Hertog) 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 oktober 2012.

Gezin van Jobje Hartogh (Hertog)

(1) Zij is getrouwd met Marinus Batenburg.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Elisabeth Batenburg  ± 1758-1823 


(2) Zij is getrouwd met Jan Rijstenbil.

Toestemming voor het huwelijk is 24 februari 1764 verkregen te poortvliet (zeeland).Bron 1

Zij zijn getrouwd op 14 maart 1764 te poortvliet (zeeland).Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jobje Hartogh (Hertog)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jobje Hartogh (Hertog)

Jobje Hartogh (Hertog)

(1) 
(2) 1764

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Hartogh (Hertog)


De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I53294.php : benaderd 13 januari 2026), "Jobje Hartogh (Hertog)".