Stamboom Van Rumpt » Ingetje van 't Hart

Persoonlijke gegevens Ingetje van 't Hart 


    Gezin van Ingetje van 't Hart

    Zij is getrouwd met Leendert van Duijn.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Hendrik van Duijn  ± 1797-1851 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ingetje van 't Hart?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Ingetje van 't Hart

    Ingetje van 't Hart


    Hendrik van Duijn
    ± 1797-1851

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van 't Hart


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I52712.php : benaderd 22 januari 2026), "Ingetje van 't Hart".