Stamboom Van Rumpt » Claasje Hendriksdr van Hadde

Persoonlijke gegevens Claasje Hendriksdr van Hadde 


    Gezin van Claasje Hendriksdr van Hadde

    Zij is getrouwd met Leendert Claasz Romeijn.

    Toestemming voor het huwelijk is 9 oktober 1694 verkregen te mijnsheerenland (zuid holland).Bron 1


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claasje Hendriksdr van Hadde?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Claasje Hendriksdr van Hadde

    Claasje Hendriksdr van Hadde



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Over de familienaam Van Hadde


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I51514.php : benaderd 12 januari 2026), "Claasje Hendriksdr van Hadde".