Stamboom Van Rumpt » Dingeman Giljam

Persoonlijke gegevens Dingeman Giljam 


    Gezin van Dingeman Giljam

    Hij is getrouwd met Cornelia Boogert.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Hendrik Giljam  1841-1893

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dingeman Giljam?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Dingeman Giljam

    Dingeman Giljam



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Giljam

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Giljam.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Giljam.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Giljam (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I44072.php : benaderd 27 januari 2026), "Dingeman Giljam".