Stamboom Van Rumpt » Jacomijntje van Geffen

Persoonlijke gegevens Jacomijntje van Geffen 


    Gezin van Jacomijntje van Geffen

    Zij is getrouwd met Jan Valk.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Anneke Valk  ± 1768-1826 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacomijntje van Geffen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jacomijntje van Geffen

    Jacomijntje van Geffen


    Anneke Valk
    ± 1768-1826

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Geffen


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I40366.php : benaderd 5 januari 2026), "Jacomijntje van Geffen".