Stamboom Van Rumpt » Soetje Jansdr van Es

Persoonlijke gegevens Soetje Jansdr van Es 


    Gezin van Soetje Jansdr van Es

    Zij is getrouwd met Hugo Cornelisz Tromp.

    Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1727 te geervliet (zuid holland).Bron 1

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Soetje Jansdr van Es?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Over de familienaam Van Es

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Es.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Es.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Es (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I37920.php : benaderd 14 januari 2026), "Soetje Jansdr van Es".