Stamboom Van Rumpt » Maria Antoniesdr den Engelsen

Persoonlijke gegevens Maria Antoniesdr den Engelsen 


    Gezin van Maria Antoniesdr den Engelsen

    Zij is getrouwd met Arie Jansz Esseboom.

    Zij zijn getrouwd op 14 januari 1753 te dinteloord en prinsenland (noord brabant).Bron 1

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Antoniesdr den Engelsen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Over de familienaam Den Engelsen


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I36622.php : benaderd 15 januari 2026), "Maria Antoniesdr den Engelsen".