Stamboom Van Rumpt » Paulus Maartensz Dooge

Persoonlijke gegevens Paulus Maartensz Dooge 


    Gezin van Paulus Maartensz Dooge

    Hij is getrouwd met Pieternella Pietersdr de Kock.

    Toestemming voor het huwelijk is 27 maart 1655 verkregen te zonnemaire (zeeland).Bron 1


    Kind(eren):

    1. Maarten Paulusz Dooge  1657-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Paulus Maartensz Dooge?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Paulus Maartensz Dooge


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Over de familienaam Dooge

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dooge.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dooge.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dooge (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I32355.php : benaderd 14 januari 2026), "Paulus Maartensz Dooge".