Stamboom Van Rumpt » Pieter van Dommelen (1909-2000)

Persoonlijke gegevens Pieter van Dommelen 


Gezin van Pieter van Dommelen

Hij is getrouwd met Maaike Saarloos.

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1937 te berkel en rodenrijs (zuid holland), hij was toen 28 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter van Dommelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter van Dommelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter van Dommelen

Pieter van Dommelen
1909-2000

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 januari 1909 lag tussen -1,0 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 4,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
    • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
  • De temperatuur op 25 juni 1937 lag tussen 6,7 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 13,9 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
    • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
    • 3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
    • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
    • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
    • 21 december » Walt Disney brengt Sneeuwwitje en de zeven dwergen uit, de eerste tekenfilm van speelfilmlengte.
  • De temperatuur op 24 oktober 2000 lag tussen 11,4 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De gevreesde mondiale computerstoring als gevolg van de millenniumbug blijft uit.
    • 12 januari » Opening van het Stade de Kégué in de Togolese hoofdstad Lomé.
    • 22 april » Agenten van de federale overheid halen Elián González uit het huis van zijn verwanten in Miami (Florida) en brengen hem naar zijn Cubaanse vader in Washington D.C..
    • 7 juni » De Zimbabweaanse president Robert Mugabe zegt dat het doel van zijn regering de uiteindelijke onteigening van alle blanke boeren in het land is.
    • 28 september » Noorwegen wint het tweede olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door titelhouder Amerika in de finale met 3-2 te verslaan.
    • 27 november » De Noorse Lærdalstunnel wordt voor het verkeer vrijgegeven. Met een lengte van 24,5 km is dit de langste verkeerstunnel ter wereld.
  • De temperatuur op 27 oktober 2000 lag tussen 7,7 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 7,9 mm neerslag gedurende 9,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Loodhoudende benzine wordt in de lidstaten van de Europese Unie officieel verboden.
    • 12 januari » Opening van het Stade de Kégué in de Togolese hoofdstad Lomé.
    • 17 februari » Het besturingssysteem Windows 2000 van Microsoft verschijnt.
    • 26 april » Het Andorrees voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit haar geschiedenis. De ploeg wint in een vriendschappelijk duel op eigen veld met 2-0 van Wit-Rusland.
    • 17 oktober » De Zimbabwaanse regering schakelt het leger in om rellen in de hoofdstad Harare de kop in te drukken. Een reeks van zwarte buitenwijken is voor de tweede opeenvolgende dag het toneel van protesten tegen de stijgende prijzen voor brood en openbaar vervoer.
    • 27 november » Servië en Montenegro wordt lid van de OVSE.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Dommelen


De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I31901.php : benaderd 2 maart 2026), "Pieter van Dommelen (1909-2000)".