Stamboom Van Rumpt » Jacobus Hermes

Persoonlijke gegevens Jacobus Hermes 


    Gezin van Jacobus Hermes

    Hij is getrouwd met Teuntje den Besten.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Teuntje Hermes  1838-1914 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Hermes?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Hermes

    Jacobus Hermes



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Hermes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hermes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hermes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hermes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I170948.php : benaderd 15 januari 2026), "Jacobus Hermes".