Stamboom Van Rumpt » Jan Jansz van Weenen (± 1717-????)

Persoonlijke gegevens Jan Jansz van Weenen 


Gezin van Jan Jansz van Weenen

Hij is getrouwd met Elisabet Reijersdr de Ruiter.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1745 te hoornaar (zuid holland).Bron 1


Kind(eren):

  1. Aantje van Weenen  1755-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Jansz van Weenen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Jansz van Weenen

Jan Jansz van Weenen
± 1717-????

1745

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. familysearch

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Weenen


De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I160350.php : benaderd 15 januari 2026), "Jan Jansz van Weenen (± 1717-????)".