Stamboom Van Rumpt » Jacob Willemsz de Vooijs (1702-????)

Persoonlijke gegevens Jacob Willemsz de Vooijs 


Gezin van Jacob Willemsz de Vooijs

Hij is getrouwd met Annetje Willemsdr van den Broek.

Zij zijn getrouwd op 23 november 1727 te 's-gravenzande (zuid holland), hij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Pieter de Vooijs  ± 1750-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Willemsz de Vooijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Willemsz de Vooijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Willemsz de Vooijs


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Vooijs


De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I155665.php : benaderd 14 januari 2026), "Jacob Willemsz de Vooijs (1702-????)".