Stamboom Van Rumpt » Leendert Jansz de Vogel

Persoonlijke gegevens Leendert Jansz de Vogel 


    Gezin van Leendert Jansz de Vogel

    Hij is getrouwd met Catharina Jansdr van Talen.

    Zij zijn getrouwd op 16 mei 1701 te middelharnis (goeree overflakkee).Bron 1


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Jansz de Vogel?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Jansz de Vogel

    Leendert Jansz de Vogel

    1701

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam De Vogel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vogel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vogel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vogel (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I155016.php : benaderd 9 januari 2026), "Leendert Jansz de Vogel".