Stamboom Van Rumpt » Claas Willemsz Vlot

Persoonlijke gegevens Claas Willemsz Vlot 


    Gezin van Claas Willemsz Vlot

    Hij is getrouwd met Maria Cornelisdr Swart.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Cornelis Vlot  1752-1805 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claas Willemsz Vlot?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Claas Willemsz Vlot

    Claas Willemsz Vlot


    Cornelis Vlot
    1752-1805

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Vlot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vlot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vlot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vlot (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I154773.php : benaderd 1 februari 2026), "Claas Willemsz Vlot".