Stamboom Van Rumpt » Jacob van Vliet (1747-????)

Persoonlijke gegevens Jacob van Vliet 


Gezin van Jacob van Vliet

Hij is getrouwd met Marijtje Knegt.

Toestemming voor het huwelijk is 8 december 1771 verkregen te poortugaal (zuid holland).Bron 1

Zij zijn getrouwd op 15 december 1771 te rhoon (zuid holland).Bron 1


Kind(eren):

  1. Leendert van Vliet  1778-1844 
  2. Lena van Vliet  1788-1845 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob van Vliet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob van Vliet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob van Vliet

Jacob van Vliet
1747-????

1771

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Vliet


De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I154382.php : benaderd 13 januari 2026), "Jacob van Vliet (1747-????)".