Stamboom Van Rumpt » Pieternella Verhulp (1915-2003)

Persoonlijke gegevens Pieternella Verhulp 


Gezin van Pieternella Verhulp

Zij is getrouwd met Cornelis Anthonie Luijendijk.

Zij zijn getrouwd op 2 juli 1935 te zuid-beijerland (zuid holland), zij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Luijendijk  1934

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieternella Verhulp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieternella Verhulp

Pieternella Verhulp
1915-2003

1935
Luijendijk
1934-1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 februari 1915 lag tussen 3,7 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 3,8 mm neerslag. Er was 6,2 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
  • De temperatuur op 2 juli 1935 lag tussen 14,4 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 6,2 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
    • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
    • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
    • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
  • De temperatuur op 4 oktober 2003 lag tussen 7,2 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Gent introduceert gratis nachtbussen.
    • 18 mei » De bevolking van Slowakije stemt voor toetreding tot de Europese Unie.
    • 2 juli » Vancouver krijgt de Olympische Winterspelen 2010 toegewezen.
    • 27 juli » Het Mexicaans voetbalelftal wint de zevende editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Brazilië met 1-0 (golden goal) te verslaan.
    • 21 oktober » Paus Johannes Paulus II creëert dertig nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische priester Gustaaf Joos.
    • 17 november » De Japanse magneetzweeftrein Maglev haalt tijdens een onbemande testrit een recordsnelheid van 560 kilometer per uur.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1911 » Henri Knap, Nederlands journalist en schrijver († 1986)
  • 1914 » Pierre Wijnants, Belgisch aartsbisschop († 1978)
  • 1918 » Frederick Blassie (Classy), Amerikaans professioneel worstelaar († 2003)
  • 1920 » Mike Magill, Amerikaans autocoureur († 2006)
  • 1920 » Sverre Farstad, Noors schaatser († 1978)
  • 1921 » Lana Turner, Amerikaans actrice († 1995)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verhulp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verhulp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verhulp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verhulp (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I148730.php : benaderd 8 januari 2026), "Pieternella Verhulp (1915-2003)".