Stamboom Van Rumpt » Lijsbeth Verhorst (1737-????)

Persoonlijke gegevens Lijsbeth Verhorst 


Gezin van Lijsbeth Verhorst

Zij is getrouwd met Cornelis Krijgsman.

Toestemming voor het huwelijk is 6 april 1764 verkregen te capelle aan den ijssel (zuid holland).Bron 1

Zij zijn getrouwd op 29 april 1764 te capelle aan den ijssel (zuid holland).Bron 1


Kind(eren):

  1. Maria Krijgsman  -1847 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lijsbeth Verhorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lijsbeth Verhorst

Lijsbeth Verhorst
1737-????

1764

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Verhorst

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verhorst.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verhorst.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verhorst (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I148683.php : benaderd 11 januari 2026), "Lijsbeth Verhorst (1737-????)".