Stamboom Van Rumpt » Jacobje de Boom

Persoonlijke gegevens Jacobje de Boom 


    Gezin van Jacobje de Boom

    Zij is getrouwd met Pieter Vereist.

    Toestemming voor het huwelijk is 17 februari 1675 verkregen te rotterdam (zuid holland).Bron 1

    Zij zijn getrouwd op 3 maart 1675 te rotterdam (zuid holland).Bron 1


    Kind(eren):

    1. Geertruid Vereist  ± 1687-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobje de Boom?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jacobje de Boom

    Jacobje de Boom

    1675
    Geertruid Vereist
    ± 1687-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1675: Bron: Wikipedia
      • 4 mei » Koning Charles II geeft opdracht voor de bouw van het Koninklijk Observatorium van Greenwich.
      • 10 augustus » Eerstesteenlegging van het Koninklijk Observatorium van Greenwich door koning Charles II.
      • 29 september » Frederik van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Johan Ernst.
      • 29 oktober » Leibniz gebruikt voor het eerst het -teken voor integralen.
      • 2 november » De naam van de Colombiaanse stad Medellín wordt veranderd van Poblado de San Lorenzo in Villa de Nuestra Señora de la Candelaria de Medellín.
      • 11 november » De wiskundige Gottfried Wilhelm Leibniz demonstreert voor de eerste keer de integraalrekening.

    Over de familienaam De Boom

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Boom.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Boom.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Boom (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I14677.php : benaderd 12 januari 2026), "Jacobje de Boom".