Stamboom Van Rumpt » Jan van Veen

Persoonlijke gegevens Jan van Veen 


    Gezin van Jan van Veen

    Hij is getrouwd met Maartje Fransdr Doelman.

    Zij zijn getrouwd op 10 april 1767 te maasland (zuid holland).Bron 1


    Kind(eren):

    1. Cornelis van Veen  1781-1863 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van Veen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jan van Veen

    Jan van Veen

    1767

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Van Veen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Veen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Veen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Veen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I145509.php : benaderd 6 januari 2026), "Jan van Veen".