Stamboom Van Rumpt » Cornelis Leendertsz Takkebos

Persoonlijke gegevens Cornelis Leendertsz Takkebos 


    Gezin van Cornelis Leendertsz Takkebos

    Hij is getrouwd met Ariaantje Jansdr Pors.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Jan Cornelisz Takkebos  ± 1660-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Leendertsz Takkebos?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Leendertsz Takkebos

    Cornelis Leendertsz Takkebos



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Takkebos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Takkebos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Takkebos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Takkebos (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I140601.php : benaderd 13 januari 2026), "Cornelis Leendertsz Takkebos".