Stamboom Van Rumpt » Lijsbeth Teunisdr Swackenhals

Persoonlijke gegevens Lijsbeth Teunisdr Swackenhals 


    Gezin van Lijsbeth Teunisdr Swackenhals

    (1) Zij is getrouwd met Cornelis Joostsz van Santen.

    Zij zijn getrouwd op 11 april 1704 te abbenbroek (zuid holland).Bron 1


    (2) Zij is getrouwd met Dammes Simonsz van Vliet.

    Toestemming voor het huwelijk is 14 februari 1728 verkregen te heenvliet (zuid holland).Bron 1

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lijsbeth Teunisdr Swackenhals?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Over de familienaam Swackenhals


    De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I140177.php : benaderd 13 januari 2026), "Lijsbeth Teunisdr Swackenhals".