Stamboom Van Rumpt » Gerrit Hendrik Schottert (1884-1958)

Persoonlijke gegevens Gerrit Hendrik Schottert 


Gezin van Gerrit Hendrik Schottert

(1) Hij is getrouwd met Hendrikje Slaat.

Zij zijn getrouwd op 22 november 1907 te ommen (overijssel), hij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Geertje Schottert  ± 1908-


(2) Hij is getrouwd met Johanna Dijk.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1918 te zwollekerspel (overijssel), hij was toen 33 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Schottert  1918
  2. Schottert  1924

Het echtpaar is gescheiden 20 maart 1943 te zwollekerspel (overijssel).Bron 3

Oorzaak: echtscheiding


(3) Hij is getrouwd met Maria Duijts.

Zij zijn getrouwd op 22 maart 1944 te rotterdam (zuid holland), hij was toen 59 jaar oud.Bron 4

Het echtpaar is gescheiden 25 mei 1957 te rotterdam (zuid holland).Bron 4


(4) Hij is getrouwd met Elfriede Dora Anna Mölk.

Zij zijn getrouwd op 26 juli 1957 te rotterdam (zuid holland), hij was toen 72 jaar oud.Bron 4

Het echtpaar is gescheiden 29 mei 1958 te rotterdam (zuid holland).Bron 4

Oorzaak: echtscheiding

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Hendrik Schottert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Hendrik Schottert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Hendrik Schottert

Gerrit Hendrik Schottert
1884-1958

(1) 1907
Geertje Schottert
± 1908-????
(2) 1918

Johanna Dijk
1888-????

Schottert
1918-1918
Schottert
1924-1924
(3) 1944

Maria Duijts
1887-1961

(4) 1957

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. carin stam
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. persoonskaart gerrit gendrik schottert

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 augustus 1884 lag rond de 19,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
    • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
    • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
  • De temperatuur op 26 juli 1957 lag tussen 14,7 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 13,3 mm neerslag gedurende 7,5 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Het speelgoedbedrijf Wham-O produceert de eerste frisbee.
    • 14 maart » Arthur Hoyer, Nederlands voetballer
    • 21 april » Encycliek Fidei Donum van Paus Pius XII over de toestand van de katholieke missie (vooral in Afrika).
    • 1 juli » De Koning Boudewijnbasis wordt geopend.
    • 16 september » Richard Feynman en Murray Gell-Mann presenteren de theorie van de zwakke kernkracht.
    • 17 oktober » De dijk tussen het eiland Marken en het vasteland wordt gesloten.
  • De temperatuur op 11 oktober 1958 lag tussen 6,0 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 5,9 uur zonneschijn (54%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Verdrag van Rome treedt in werking.
    • 14 maart » Eric Blom, Nederlands televisieregisseur
    • 29 mei » Het Ullevi-stadion in Göteborg, Zweden wordt geopend.
    • 29 juni » Brazilië wint de wereldtitel door gastland Zweden in de finale van het WK voetbal met 5-2 te verslaan.
    • 2 augustus » Opening van het Ulrich-Haberland-Stadion, een voetbalstadion in de Duitse stad Leverkusen.
    • 9 december » Oprichting van de John Birch Society.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schottert


De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I129276.php : benaderd 25 februari 2026), "Gerrit Hendrik Schottert (1884-1958)".