Stamboom Van Rumpt » Elisabeth van der Sand (1733-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth van der Sand 


Gezin van Elisabeth van der Sand

Zij is getrouwd met Gerrit Mondriaan.

Toestemming voor het huwelijk is 15 november 1767 verkregen te 's-gravenhage (zuid holland).Bron 1

Zij zijn getrouwd op 29 november 1767 te 's-gravenhage (zuid holland).Bron 1


Kind(eren):

  1. Cornelis Mondriaan  1773-1831 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van der Sand?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth van der Sand

Elisabeth van der Sand
1733-????

1767

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van der Sand


De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I126226.php : benaderd 21 januari 2026), "Elisabeth van der Sand (1733-????)".