Stamboom Van Rumpt » Leendert Jansz van Putten (????-1701)

Persoonlijke gegevens Leendert Jansz van Putten 


Gezin van Leendert Jansz van Putten

(1) Hij is getrouwd met Maria Verhulp.

Zij zijn getrouwd op 5 februari 1679 te den bommel (goeree overflakkee).Bron 1


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Lijdia Cornelisdr Huijsman.

Zij zijn getrouwd rond 1683 te spijkenisse (zuid holland).Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Jansz van Putten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Jansz van Putten

Leendert Jansz van Putten
????-1701

(1) 1679
(2) ± 1683

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Putten


De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
aart van rumpt , "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rumpt-stamboom/I111136.php : benaderd 7 januari 2026), "Leendert Jansz van Putten (????-1701)".